Zestaw e-booków do nauki szwedzkiego!

WAKACYJNA PROMOCJA NA WSZYSTKIE E-BOOKI!!!

39 ZŁ 110 ZŁ

Zestaw 5 e-booków + 2 gratis! 7 e-booków do nauki szwedzkiego od poziomu A1 do B2

Idzie lato a Ty nie chcesz robić sobie przerwy od szwedzkiego? A może wręcz przeciwnie? Masz mniej obowiązków, więcej wolnego i chcesz poświęcić czas na szwedzki? A może nie chcesz teraz spędzać dużo czasu ze szwedzkim, a chcesz mieć fajne materiały na wrzesień po promocyjnej cenie? MAMY COŚ DLA CIEBIE!

Odtwórz wideo
Nauka

Uczysz się praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w praktyce!

Ćwiczenia

Zadania i ćwiczenia sprawdzający, aby utrwalić wiedzę! Nie tylko czytasz e-booki, ale też ćwiczysz!

Wskazówki i wiedza

O tym jak zdać egzaminy, ale też wskazówki o tym, jak się żyje w Szwecji!

Jak skutecznie uczyć się szwedzkiego?

Oczywiście metod jest wiele. Jedna z nich polega na powtarzaniu i uzupełnianiu swojej wiedzy dodatkowymi materiałami, zasobami pozapodręcznikowymi. My mamy coś, co pomoże Ci utrwalić materiał, lub, jeśli zaczynasz, wprowadzi Cię w fascynujący świat szwedzkiego.

Jak trenować szwedzki, aby czuć efekty?

Efekty zawsze będziesz czuć, jeśli nie będziesz robić sobie przerw! Nie oznacza to jednak, że musisz non stop rozwiązywać ćwiczenia i słuchać podręcznika! Wystarczy 10 minut dziennie na wybrane zadanie i efekty będziesz czuć każdego dnia!

Naszym klientom podobają się te e-booki!

Vira Miechowicz

 26 Maja, 2023

Dzień dobry! Dziękuję za ciekawy test. Zadania są rozmaite, ale łatwe do zrozumienia.
Pozdrawiam serdecznie, Vera
PS. Zakupione materiały dydaktyczne o partikel verb są sztosem.

"Czasowniki frazowe" czyli szwedzkie partikelverb! Podręcznik

E-book to zestaw około 160 partikelverb najczęściej używanych w języku szwedzkim. Każdy partikelverb jest dokładnie przetłumaczony i opatrzony przykładami z życia, aby lepiej zrozumieć dany partikelverb a także poznać każdy możliwy kontekst w jakim można go zastosować. Jeśli uczysz się szwedzkiego i jeszcze nie posiadasz tego typu zbioru, koniecznie się w niego zaopatrz, a poczujesz, jak Twój język się ożywa.

"Czasowniki frazowe" czyli szwedzkie partikelverb! Zeszyt cwiczeń

E-BOOK Svenska partikelverb, czyli szwedzkie czasowniki frazowe stanowi doskonałe uzupełnienie podręcznika E-book Svenska partikelverb – PODRĘCZNIK. Dzięki praktycznym ćwiczeniom opartym na tekstach i zadaniach pisemnych łatwo przyswoisz 60 podstawowych partikelverb. Na końcu zeszytu czeka Cię egzamin. Wszystkie odpowiedzi możesz sprawdzić w kluczu na ostatniej stronie.

Test poziomujący z języka szwedzkiego

Sprawdź swój poziom znajomości języka szwedzkiego! Test składa się z 60 pytań. Czas na rozwiązanie testu: 60 min Po rozwiązaniu testu sprawdź odpowiedzi oraz dopasuj poziom znajomości do uzyskanego wyniku.

Wypowiedź pisemna na egzaminie TISUS

Zestaw pomocniczy, dzięki któremu będziesz wiedzieć, w jaki sposób przygotować się do części pisemnej TISUS w taki sposób, aby ją zaliczyć. Zestaw składa się z 4 elementów i zawiera w sumie 6 plików.

Kuchnia szwedzka po polsku

E-book jest swoistą podróżą przez kulinarną mapę Szwecji. Ponieważ nie wszystko da się przygotować w Polsce ze składników dostępnych tutaj, niektóre dania nieco spolszczyłam.

WYJĄTKOWY DODATEK KTÓRY POMOŻE CI UPORZĄDKOWAĆ WIEDZĘ O CZASOWNIKACH

103 NAJPOPULARNIEJSZE CZASOWNIKI SZWEDZKIE - PODRĘCZNIK + ZESZYT ĆWICZEŃ!

PRZEJRZYJ WYBRANE TREŚCI

Najczęściej zadawane pytania

Co znajdę w e-bookach, czego nie znajdę w podręcznikach do szwedzkiego?

E-booki stanowią doskonałe uzupełnienie podręczników. Pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości związane z gramatyką (mówię tu głównie o czasownikach, bo na tym będziemy się skupiać). Gramatyka jest wyjaśniona w prostu sposób, aby kursant nie miał wątpliwości o co chodzi (mowa o e-bookach "103 czasowniki szwedzkie" oraz "Svenska Partikelverb")

Ile to kosztuje?

Łączna cena za e-booki to 110 zł. W wakacyjnej promocji cena za ten zestaw to 39 zł.

Czy wiedza zawarta w e-bookach jest aktualna?

Tak. E-booki powstały na przestrzeni ostatnich 3 lat w oparciu o najnowsze trendy językowe.

Dla kogo przeznaczone są te e-booki?

Dla każdego, kto zaczyna przygodę ze szwedzkim oraz dla każdego, kto zna szwedzki i chce uporządkować swoją wiedzę oraz mieć inne spojrzenie na zagadnienia gramatyczne. Mogą z nich również skorzystać osoby bardziej zaawansowane, które chcą sprawdzić swoją wiedzę (Test poziomujący oraz e-book przygotowujący do części pisemnej egzaminu TISUS).

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI
Zapraszamy na social media!

500 obserwujących

2000K folowers

1210 subsrybentów