PROMOCJA TRWA JESZCZE TYLKO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

eBook
"Kuchnia szwedzka po polsku
- Przepisy na tradycyjne szwedzkie dania"

Wyrusz ze mną w kulinarną podróż i odkrywaj wyjątkowe szwedzkie dania!

Zamów E-book w przedsprzedaży już teraz!

Cena Regularna - 39zł
Cena w PRZEDSPRZEDAŻY - 19zł

Skąd pomysł na eBook?

Brakowało mi na rynku książki kulinarnej, która byłaby zbiorem tradycyjnych szwedzkich potraw, które każdy z nasz może przygotować ze składników dostępnych w polskich sklepach. W książce znajdziecie 21 przepisów, w tym przepisy na najpopularniejsze szwedzkie danie, które od lat goszczą na stołach szwedzkich – Pokusa Janssona, Köttbullar (Mięsne kulki mocy, które można zrobić samemu a nie kupować w Ikea), Kanelbullar – bułeczki cynamonowe, które zawsze wychodzą, Latający Jakub, Tajemnicza Pytt i Panna, Kladdkaka -najłatwiejsze i najprawdopodobniej najlepsze ciasto czekoladowe na świecie, Grochówka z naleśnikami, Kalvdans, do którego nie potrzeba mleka prosto od krowy – te przepisy polecam Wam w pierwszej kolejności, bo jak raz spróbujecie, to zostaną z Wami na zawsze!

Pamiętajcie, że macie tylko:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

na pobranie eBooka w promocyjnej przedsprzedażowej cenie 19zł! 

Dlaczego eBook?

Lubię rzeczy funkcjonalne i wygodne, ebook właśnie taki jest!

Format pdf można otworzyć na telefonie, tablecie, czytniku czy na komputerze. Nie musisz zastanawiać się, gdzie położyłaś/położyłeś książkę kulinarną, ona jest zawsze przy Tobie. Genialne!   

Na ten moment nie ma opcji żebym wydała tę książkę w papierowej wersji, ale życie nauczyło mnie by nie mówić “nigdy”.

E-book jest funkcjonalny, ekologiczny, praktyczny i taki dzisiejszy! Wiem, że nie wszystkim to odpowiada. Są osoby, które wolą mieć książkę w rękach i czuć jej specyficzny zapach. Cóż, mój e-book nie pachnie, ale gwarantuję, że pyszności jakie z nim stworzycie rozbudzą minimum trzy Wasze zmysły: wzroku, zapachu i przede wszystkim SMAKU!

"Kuchnia szwedzka po polsku - Przepisy na tradycyjne szwedzkie dania"

Informacje szczegółowe:
Liczba stron: 92
Formaty: PDF – system automatycznie wyśle do Ciebie plik w formacie PDF, aby otrzymać plik w innym formacie, napisz maila na: biuro@szwedzkionline.eu

E-book jest swoistą podróżą przez kulinarną mapę Szwecji. Ponieważ nie wszystko da się przygotować w Polsce ze składników dostępnych tutaj, niektóre dania nieco spolszczyłam.

Pewnie cześć z Was zastanawia się, po co ja ja tutaj publikuję książkę kulinarną? Ano dlatego, że ta książką jest napisana zarówno po polsku jak i po szwedzku, więc jest to gratka dla miłośników języka. Już się nie mogę doczekać premiery! A póki co książka jest dostępna w Przedsprzedaży w wyjątkowo niskiej cenie! Z eBooka dowiesz się informacji o historii tych dań, kulturze ich jedzenia, o tym jak szwedzka kuchnia ma się do natury, dlaczego takie, a nie inne rzeczy jada się w Szwecji. Poznasz historię jedzenia w Szwecji, co wpłynęło na to, że szwedzkie dania stały się lepsze i jak szwedzka kuchnia ewoluowała przez lata. I co najważniejsze z pomocą tego eBooka będziesz mógł samodzielnie przygotować ucztę w szwedzkim stylu, ze składników dostępnych w polskich sklepach!

Jeszcze ciepły eBook ze szwedzkimi przepisami, które można przygotować ze składników dostępnych w Polsce. Znajdziecie w nim ponad 20 wyjątkowych przepisów na tradycyjne szwedzkie dania! W tym na mięsne kulki mocy, bułeczki cynamonoweoraz na najłatwiejsze i najprawdopodobniej najlepsze ciasto czekoladowe na świecie!

© 2020 Brandforyou.pl

Uczysz się szwedzkiego?

Zgarnij darmowy zestaw czasowników

Wyślemy Ci go na maila!

— OSTATNI KURS PRZED WAKACJAMI—

JĘZYK SZWEDZKI ONLINE W GRUPIE

UCZYMY SIĘ PRZEZ 4 MIESIĄCE NA ZOOM Z LERKTOREM