Poczuj się dobrze w Szwecji

Wakacje to dobry czas aby zacząć naukę

Nie znasz szwedzkiego i chcesz się nauczyć? A może kiedyś uczyłaś/eś się szwedzkiego przez chwilę i chcesz przypomnieć sobie podstawy? A może mieszkasz w Szwecji i znasz trochę szwedzkiego ze “słuchu”, ale czujesz, że “to nie to”?

 

Jesteś w dobrym miejscu

POCZUJ SIĘ DOBRZE W SZWECJI

To wyjątkowy kurs języka szwedzkiego online od podstaw do samodzielnego przerobienia! Teraz możesz zdobyć umiejętności językowe z dowolnego miejsca na świecie, w dowolnym tempie i w dogodnym czasie. Pierwsze 7 dni kursu jest bezpłatne.

INTERKATYWNY KURS SZWEDZKIEGO ONLINE

Co
będziemy robić na kursie?

Stawiamy przede wszystkim na komunikację i praktyczne użycie języka, dlatego na każdych zajęciach rozmawiamy, nie zapominając jednocześnie o innych ważnych aspektach, takich jak gramatyka i umiejętność formułowania wypowiedzi. Na kursie będziemy uczyć się:

Kurs, który przerabiasz we własnym tempie

To wyjątkowy kurs języka szwedzkiego online od podstaw do samodzielnego przerobienia! Teraz możesz zdobyć umiejętności językowe z dowolnego miejsca na świecie, w dowolnym tempie i w dogodnym czasie.

Możesz zacząć pracę ze szwedzkim nawet kiedy nie masz czasu na regularne lekcje. Poznasz podstawy i zrozumiesz o co chodzi w tym języku.

Zerknij do wnętrza kursu (przykładowe filmy)

Opinie od kursantów

Dlaczego ten kurs jest skuteczny?

Operujemy obrazem!

W kursie posługujemy się materiałami video, które stworzyliśmy specjalnie na potrzeby kursu! Będziesz wszystko rozumieć już od pierwszej lekcji.

Operujemy dźwiękiem

Słówka i zdania będą czytać dla Ciebie Szwedzi! Dzięki temu dowiesz się, jak naprawdę wymawiania się poszczególne słowa.

Ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy

Aby wiedza się utrwaliła, będziemy podsuwać Ci krótkie testy, które można wykonać nawet przy porannej kawce lub jadać pociągiem.

1 lekcja = 0,86 zł!

W przypadku korzystania z kursu przez miesiąc.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI

Czego się nauczysz?

Witać się i żegnać

Hej, Hejsan, Hejdå, Hur mår du, Jag är trött i wiele innych podobnych

Opowiadać o prostych codziennych sprawach

Wstaję o 6 rano, myję się, idę do pracy, o 12 jem obiad, kończę pracę o 16, robię zakupy, spotykam się z przyjaciółki, wracam do domu i oglądam film... ITP

Zamawiać jedzenie oraz nazywać produkty w sklepie

Czyli wszystko to, bez czego nie da się przeżyć

Czytane lekcje Quizy Ćwiczenia ze słuchu​
Jeśli uznasz, że kurs jest Ok, możesz uczyć się dalej:) Wówczas otrzymasz Cenę 39 zł zamiast 99 zł. Wpisz tylko w koszyku kod: lATO2024

Co po okresie próbnym

7 dniowy okres próbny

Przed dokonaniem zamówienia musisz podać dane karty kredytowej. Dzięki temu będziesz mieć możliwość skorzystać z kursu. Jeśli nie zrezygnujesz przed upływem 7-dni, zostanie pobrana opłata w wyokości 59 zł jeśli wcześniej wpiszesz w korzysz kod: LATO2024

W każdej chwili możesz zrezygnować

Jeśli chcesz zrezygnować z abonamentu przed pobraniem miesięcznej opłaty, musisz zrobić to przed upływem 7 dni, aby nie została pobrana opłata za cały miesiąc. Opłata miesięczna po zniżce to 39 zł.

W przypadku chęci skorzystania z promocji

Cena 59 zł obowiązuje dotąd, dopóki korzystasz z kursu. Jeśli kurs zostanie odnowiony na kolejny miesiąc, opłata wciąż wyniesie 59 zł za ten odnowiony miesiąc.