Cart
Checkout
Finish

Enkelt - czyli szwedzki jest prosty!

O czym będziesz mieć okazję się przekonać:)

Show Order Summary
770,00 zł
Product Subtotal
Wakacyjny kurs grupowy od podstaw z lektorem na Zoom 2024 - Poniedziałki i środy 18:30-19:20  × 1 770,00 
Subtotal 770,00 
Shipping
Total 770,00 

Twoje produkty

Product
Quantity
Price
Wakacyjny kurs grupowy od podstaw z lektorem na Zoom 20241
KURS: Poniedziałki i środy 18:30-19:20,
+
770,00 
Wakacyjny kurs grupowy od podstaw z lektorem na Zoom 20241
KURS: Wtorki i czwartki 18:15-19:15,
+
770,00 

Informacje dla klienta

Adres rozliczeniowy

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Wakacyjny kurs grupowy od podstaw z lektorem na Zoom 2024 - Poniedziałki i środy 18:30-19:20  × 1 770,00 
Kwota 770,00 
Wysyłka
Łącznie 770,00 

Płatność

 • Wybierz metodę płatności.

  Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; więcej Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
  Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".
  Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
  Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności.
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce prywatności PayU

Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our polityka prywatności.

100% zwrot pieniędzy, jeśli grupa nie wystartuje

Więcej informacji na temat zwrotów - przeczytaj regulamin

Co mówią nasi kursanci
“Zajęcia z Panią Orianą, to najlepsze co mogło mi się przydarzyć. Już się nie mogę doczekać powrotu po przerwie”
Julia
Kurs grupowy A2
“Co prawda nie są to jakieś cuda, ale już próbuję coś dukać z moimi kolegami z pracy. Jeszcze trochę i zaczniemy nawet żartować.”
Andrzej
Kurs grupowy A2