Dziękuję za pobranie e-booka. Właśnie Ci go wysłałam na podany adres e-mail. Ale UWAGA, mam dla Ciebie jednorazową propozycję. Nie zamykaj tej strony, na podjęcie decyzji masz 15 minut, po tym czasie oferta przepada bezpowrotnie.

W ramach podziękowania mamy dla Ciebie coś, co z pewnością Ci się przyda i nie znajdziesz tego w żadnym podręczniku do nauki szwedzkiego. Oferta jest adresowana tylko do nowych subskrybentów.

PEŁNOWYMIAROWY PODRĘCZNIK I ĆWICZENIA!

Zestaw najczęściej używanych z języku szwedzkim Partikelverb! składa się z dwóch części - podręcznika i ćwiczeń.
Ten zestaw to uzupełnienie darmowego e-booka, który już masz na mailu. Już teraz możesz mieć WSZYSTKIE czasowniki, które pozwolą Ci się płynnie komunikować.

E-book – PODRĘCZNIK

Zestaw około 160 partikelverb najczęściej używanych w języku szwedzkim. Każdy partikelverb jest dokładnie przetłumaczony i opatrzony 2-3 przykładami z życia, aby lepiej zrozumieć dany partikelverb a także poznać każdy możliwy kontekst w jakim można go zastosować.

E-book – ćwiczenia

Zestaw testów i ćwiczeń, które lepiej pozwolą Ci przyswoić 60 podstawowych partikelverb najczęściej używanych w języku szwedzkim. Zeszyt ćwiczeń składa się z 8 modułów, w tym z 5 testów i egzaminu. Zeszyt ćwiczeń został skonstruowany w taki sposób, abyście mieli możliwość skutecznego przyswojenia podstawowych partikelverb.

Dzięki stosowaniu partikelverb:

Będziesz w stanie wyrazić więcej

Doprecyzujesz wypowiedź i/lub ją wzbogacisz. W szwedzkim nie ma 1 jednego słowa na "przebierać się", ale jest partikelverb "byta om".

Twoja wypowiedź będzie bardziej naturalna

Nie będziesz brzmieć jakbyś cytował/a podręcznik. Np. Byta av to to nie samo co ersätta!

Nadasz czasownikom nowe znaczenie

Sam czasownik czasem nie wystarcza, aby powiedzieć to co się chce. Kiedy dodasz do niego właściwe słowo (w tym przypadku partykułę), lepiej przekażesz to co chcesz. Samo "bli" oznacza "stawać się", ale "bli av" oznacza "pozbyć się" czegoś.

Partikelverb pomagają doprecyzować i dopełnić przekaz

Chcesz wynająć mieszkanie dla siebie czy dla kogoś? A może komuś? Zastosuj odpowiedni partikelverb, aby nie było wątpliwości!

Tylko krok dzieli Cię od zdobycia ściągawki z partikelverb, które każdy Szwed używa na co dzień. Ty też możesz rozmawiać jak Szwed/ka.

Masz 15 minut na zakup zestawu e-booków 70% taniej
(za 30 zł).
Po piętnastu minutach, oferta przepada

30 zł 89 zł jednorazowa promocja

To tak jak dostać za darmo pół e-booka i do tego jeszcze jeden gratis:)

Svenska partikelverb, dzięki którym będziesz brzmieć jak Szwed/ka!

Szwedzi będą pod wrażeniem Twoich umiejętności! A co najważniejsze, będziesz mieć większą pewność siebie w posługiwaniu się językiem szwedzkim, który stanie Ci się bliższy.

E-BOOK Svenska partikelverb, czyli szwedzkie czasowniki frazowe – PODRĘCZNIK + ZESZYT ĆWICZEŃ PROMO

Tego nie znajdziesz w zwykłym podręczniku!


A gdyby tak ożywić język i uczynić go bardziej naturalnie brzmiącym dla Szweda? 

Albo móc wyrazić więcej, powiedzieć więcej, przekazać więcej…. Po to właśnie używa się partikelverb – czyli czasowników frazowych!

Jedno jest pewne – znajomość partikelverb uczyni Twój język bardziej “kompletnym”.
Na pewno w toku nauki poznaliście już sporo takich partikelverb, ale nie szkodzi tej wiedzy uporządkować i usystematyzować a także poszerzyć jej o dodatkowe słowa.

Zajrzyj do środka

E-BOOK Svenska partikelverb – PODRĘCZNIK I ĆWICZENIA w jednym zestawie!

  1. Podręcznik to zestaw 160 partikelverb najczęściej używanych w języku szwedzkim.
  2. Każdy partikelverb jest przetłumaczony i opatrzony przykładami. Doskonałym uzupełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci utrwalić najpopularniejsze zwroty.

Place_pozniej_billboard_Twisto_970x250-CTA

O tym, jak możesz wykorzystać
partikelverb w praktyce

Koniecznie obejrzyj film, trwa tylko 30 sekund
Odtwórz wideo

Kim jestem?

Nazywam się Marta Mikucka i prowadzę szkołę języka szwedzkiego online Enkelt. Zarażam pasją do Szwecji i języka szwedzkiego oraz udowadniam, że jest on naprawdę prosty! Organizuję kursy grupowe i indywidualne, tworzę autorskie e-booki oraz gadżety ze szwedzkimi motywami. Wierzę, że każdy fan Szwecji znajdzie tu coś dla siebie.

Kilka opinii z wiadomości na mailu

I co, przekonałam Cię?:)

Twój portfel tego nie odczuje, ale Ty tak.