Poczuj się dobrze w Szwecji

Rozpoczynasz naukę języka szwedzkiego? To znakomicie! Kurs dla początkujących pomoże Ci zrealizować cele – czy to rozmowa z przyjaciółmi ze Szwecji czy poznanie kultury. Nauczysz się nie tylko języka, ale także o historii, kulturze i zwyczajach. Przygotuj się na nowe, ekscytujące możliwości! Weź udział w kursie już dziś.

Plan kursu

Powitania i pożegnania
Witajcie na kursie języka szwedzkiego online! Cieszymy się, że zdecydowaliście się do nas dołączyć i rozpocząć swoją przygodę z językiem szwedzkim.W pierwszym rozdziale kursu skupimy się na nauce podstawowych zwrotów i wyrażeń, które pomogą Wam poprowadzić proste rozmowy po szwedzku. Nauczymy się, jak się witać i żegnać, a także jak przedstawić siebie innym.To bardzo ważne, aby nauczyć się tych podstawowych zwrotów, ponieważ będą one używane w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy rozmawiamy z osobą, którą już znamy, czy też z zupełnie nową osobą.W trakcie nauki będziemy korzystać z różnych metod, takich jak nagrania audio, wideo i interaktywne ćwiczenia, aby pomóc Wam w utrwaleniu materiału. W każdej lekcji znajdziecie też przykłady dialogów i ćwiczenia, które pomogą Wam w praktycznym zastosowaniu nowo nabytych umiejętności językowych.

 • 01:10
 • Powitania: Słuchaj i powtarzaj
  00:00
 • Pożegnania
  01:00
 • Pożegnania: słuchaj i powtarzaj
  00:00
 • TEST: Powitania i pożegnania
 • Proszę Pani, Proszę Pana po szwedzku
  00:00
 • Podziękowania
  00:55
 • Kilka zdań o sobie
  02:06
 • Kilka zdań o sobie: słuchaj i powtarzaj
  00:00
 • TEST: Formy grzecznościowe, podziękowania, kilka zdań o sobie
 • EGZAMIN: Podsumowanie rozdziału 1

Sprawy codziennie i podróżowanie
Ten rozdział poświęcony jest sprawom codziennym i podróżowaniu. Obejmuje podstawowe zwroty w języku szwedzkim, które pomogą nam w komunikacji w życiu codziennym. Rozpoczynamy od liczb, a następnie przechodzimy do opisu naszego dnia, by płynnie przejść do kwestii związanych z podróżowaniem.Często używanym słowem jest "till", które oznacza "do". Możemy go użyć, aby wyrazić, że udajemy się w konkretne miejsce. Dodatkowo, istnieje również zwrot "från", co oznacza "z". Gdy mówimy o podróżowaniu po Szwecji, możemy powiedzieć, że jedziemy "till Stockholm" (do Sztokholmu) lub "från Stockholm" (z Sztokholmu).Kolejnym ważnym szwedzkim wyrażeniem jest "jag", co oznacza "ja". Jest to słowo, którego używamy, gdy mówimy o sobie. Możemy go użyć, aby powiedzieć, że udajemy się w konkretne miejsce lub wykonujemy jakąś czynność. Na przykład, możemy powiedzieć "jag åker till Stockholm" (jadę do Sztokholmu).Poznamy również szwedzkie nazwy środków transportu.Ten rozdział zawiera także inne podstawowe szwedzkie słowa, z którymi mieliście już okazję się zapoznać i które są używane w życiu codziennym. Wśród nich znajdują się "hej" i "hejdå", które służą jako pozdrowienie i pożegnanie. Inne popularne słowa to "tack" (dziękuję) i "ursäkta" (przepraszam).

Hotel

Jedzenie i zakupy

U lekarza

Wynajem lokum do mieszkania

Sprawy urzędowe

Podstawy gramatyki

Tajniki szwedzkiej wymowy

Kurs szwedzkiego od podstaw – „Poczuj się dobrze w Szwecji”
249,00  350,00 
Enrollment validity: 184 days

Co zawiera kurs

Dla kogo jest ten kurs

Czego się nauczę

DNI DO PREMIERY

— SZYBKI I PRAKTYCZNY KURS JĘZYKA SZWEDZKIEGO ONLINE dla każdego—

DOSTĘPNY JUŻ OD 23 MAJA

NAUCZ SIĘ PODSTAW TAK SZYBKO JAK TEGO POTRZEBUJESZ

Ucz się z nami szwedzkiego i odbierz darmowy e-book